Časté dotazy

Máte dotaz ohledně naší společnosti nebo technologií, které používáme? Nejčastější odpovědi naleznete níže.

 

 • Kam až sahá tradice vaší společnosti?

  Jsme rodinná firma, která vznikla v roce 2007, kdy navázala na zkušenosti, pracovitost a cílevědomost zakladatele společnosti – našeho otce. Ten se stavební činností zabýval od 90. let. V roce 1998 se začal víc orientovat na několik odvětví staveb ních prací, aby dokázal zaručit kvalitu každé provedené práce. Časem se začal orientovat pouze na železobetony.

 • Co by si měli stavebníci při realizaci svého RD ohlídat?

  Díky našim bohatým zkušenostem víme, že nejdůležitější je pro stavebníka si ohlídat kvalitu prováděných prací všemi dodavateli, dbát na koordinaci mezi jednotlivými dodavateli a řemesly. Jinak vznikají zbytečné nesrovnalosti, zdržení a někdy i chyby, které se musí zdlouhavě napravovat.

 • Co přesně tedy můžete zákazníkům nabídnout?

  Provádíme monolitické železobetonové konstrukce, které jsme schopni nabídnout široké škále zákazníků – od základů, stěn a stropů rodinných domů, až po bytové domy a kancelářské budovy nadnárodních společností (developerů).

 • Jakým technologiím na svých stavbách dáváte přednost?

  Upřednostňujeme přesné systémové bednění, betonové směsi od renomovaných dodavatelů. Naším primárním cílem je vždy zaručit perfektní kvalitu.

 • Jak probíhá realizace kompletní zakázky?

  V první řadě musíme zjistit přesné představy. Vysvětlíme si a dohodneme konkrétní podmínky, které je potřeba splnit, aby bylo možné dílo realizovat dle požadavků klienta. Poté převezmeme staveniště, začneme pracovat na realizaci díla dle požadavků, dohod a harmonogramu, a následně odevzdáme dokončené dílo včas a kvalitně.

 • Jaké stavby realizujete nejraději?

  Nejvíce nás baví budovy něčím výjimečné, kde si člověk může i po letech říct „na tomhle jsem pracoval“. A to může být i případ velkoobjemového bytového domu originální architektury, i případ rodinného domku, který je v zajímavé lokalitě.

 • Jaké má vaše společnost plány do budoucna?

  V první řadě chceme udržet stabilitu a jistotu naší společnosti jak pro zákazníky, tak pro dodavatele a i pro naše kmenové pracovníky. Dále bychom chtěli rozšířit počty stálých zaměstnanců, abychom byli schopni realizovat a plnit sny o novém bydlení dalším a dalším lidem.

Nanašli jste odpověď na svou otázku?

Zavolejte nám na +420 603 273 498
nebo napište na info@frnkostav.cz
a my Vám ji rádi zodpovíme.

IMOS
Terracon
Metrostav
GEMO
Swietelsky
Geosan
DOKA